O Lege Artis

Firma "LEGE ARTIS" działa na zamojskim rynku usług mieszkaniowych, budowlanych i deweloperskich od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Nasza firma, zajmując się organizacją, planowaniem urbanistycznym i projektowaniem architektonicznym, zrealizowała ponad 1000 mieszkań w ramach zabudowy mieszkaniowej.

Zajmowała się projektowaniem i budową obiektów handlowych (sklepy, pawilony handlowe, salony samochodowe), szkolnych (szkoły, sale gimnastyczne, baseny), administracyjnych, komunikacyjnych (drogi, parkingi, garaże), przemysłowych (hale produkcyjne) i sieciowych. Działa również w obszarze obiektów zabytkowych mając uprawnienia konserwatorskie.

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi firmami związanymi z budownictwem, usługami geologicznymi, geodezyjnymi, transportowymi oraz producentami materiałów budowlanych od kopalin po wysoce wyspecjalizowanych producentów najnowocześniejszych materiałów budowlanych i urządzeń instalacyjnych.

Dysponujemy sprzętem niezbędnym do realizacji robót w zakresie ogólnobudowlanym tj. samochodami dostawczymi, dźwigami i podnośnikami, agregatami tynkarskimi, rusztowaniami oraz narzędziami do prac budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych.

Dotychczasowe inwestycje zrealizowane przez firmę Marka Łosia można oglądać na stronie: http://www.legeartis.biz.pl

Zapraszamy do naszego biura